TUPTUSIE ZIMNÍ KOŽENÉ CAPÁČKY RŮŽOVÁ SRDÍČKALitujeme, ale zboží je momentálně vyprodané
Vyprodáno

U TĚCHTO CAPÁČKŮ PROSÍM VEZMĚTE V ÚVAHU, ŽE KOŽICH UVNITŘ BOTIČKY ZMENŠUJE PROSTOR PRO NOŽIČKU, UVÁDĚNÉ ...   Celý popis

U TĚCHTO CAPÁČKŮ PROSÍM VEZMĚTE V ÚVAHU, ŽE KOŽICH UVNITŘ BOTIČKY ZMENŠUJE PROSTOR PRO NOŽIČKU, UVÁDĚNÉ ROZMĚRY UVÁDĚJÍ ROZMĚR PODRÁŽKY.

EkoTuptusie jsou capáčky z pravé kůže  pro malé i větší nožičky. Tyto měkké ručně šité boty  jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů,  100% italské přírodní kůže a certifikované antibakteriální tkaniny.

EkoTuptusie jsou velmi měkké a pohodlné. Nezatěžují nohu , neomezují její pohyb, umožňují kontakt nožičky s podložkou a dovolují jí dýchat. Capáčky mohou nosit nejmenší , ještě nechodící děti, stejně jako děti větší, třeba jako přezůvky do školky - capáčky nijak neomezují a přinášejí úlevu unaveným nohám . Díky elastickému materiálu se dokonale přizpůsobí tvaru nohy a nestlačují ji. Můžete je nosit s sebou v kabelce jako příležitosné bačkůrky, jsou ideálním dárkem , máme tolik vzorů, že můžete pro děťátko vybrat nejen oblíbenou barvu, ale i např. zvířátko nebo povolání.

Co dělá EcoTuptusie tak zvláštními ?

    - jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů nejvyšší kvality. Kůže, kterou používáme je zcela bez karcinogenních aminů a pesticidů, uvedených v nařízení německého ministerstva zdravotnictví ze dne 15. června 1994.
     - jsou zcela bez formaldehydu v souladu s PN EN ISO P 82011 3, v procesu zpracování se nepoužívají žádné látky obsahující těžké kovy, jako jsou: kadmium Cd, olovo Pb, Zn Zn, rtuť Hg, arsen As, Fe železo atd.
    - měkká podešev obdržela prestižní znamení Asociace amerických pediatrů za výrobek, který podporuje přirozenou funkci nohy,
    - všechny aplikace jsou vyrobeny ze 100% přírodní italské kůže,
    - krásné vzory dělají dětem i rodičům velikou radost
    - jsou k dispozici v obrovské škále vzorů a ve více variantách podrážek

O firmě Fiorino

Fiorino je společnost, která byla vybudována z lásky k dětem. Chceme rozdávat úsměv a radost. Proto vkládáme naše srdce do každého výrobku. Kontrolujeme a pečujeme o nejmenší detaily, protože víme, jak důležitá je kvalita výrobků pro děti.

V naší malé výrobě v Bielsko-Biała navrhujeme a ručně vyrábíme unikátní a originální kožené capáčky ecoTuptusie. Naše výrobky našly své fanoušky po celé Evropě.  Naše poctivá práce se vyplatila a děti se radují z veselých obrázků a rodiče jsou spokojení s kvalitou.

Nejdůležitější pro nás je správný vývoj nohy. Každý pár je šitý ručně, což vyžaduje přesnost a čas. Proto jsou naše výrobky tak kvalitní a jedinečné.  

Podobné výrobky

TUPTUSIE ZIMNÍ KOŽENÉ CAPÁČKY ŠEDÉ

cena od 470

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut feugiat mauris eget magna egestas porta. Curabitur sagittis sagittis neque rutrum congue. Donec lobortis dui sagittis, ultrices nunc ornare, ultricies elit. Curabitur tristique felis pulvinar nibh porta.

TUPTUSIE ZIMNÍ KOŽENÉ CAPÁČKY HVĚZDA NA ČERNÉ

cena od 470

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut feugiat mauris eget magna egestas porta. Curabitur sagittis sagittis neque rutrum congue. Donec lobortis dui sagittis, ultrices nunc ornare, ultricies elit. Curabitur tristique felis pulvinar nibh porta.